ניקיון בתים לאחר שיפוץ

7 טיפים שימושיים לניקיון בתים לאחר שיפוץ

חברת ניקיון מקצועית יכולה לחסוך עבורכם זמן ולהבטיח רמה גבוהה של היגיינה בבית גם אחרי שיפוץ מאסיבי. אך רגע לפני שאתם מזמינים את שירותי החברה, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע את הניקיון בעצמכם

אם אתם רוצים לייעל את הנושא של ניקיון הבית אחרי שיפוץ, יש לפחות 7 טיפים שיכולים לעזור לכם:

1. בחרו היטב את חומרי הניקיון

החומרים בהם תשתמשו יקבעו את מהירות יעילות הניקיון. בחרו חומרי ניקיון איכותיים המתאימים לסוג הריצוף בדירה, קראו היטב את הוראות היצרן והיזהרו ממרכיבים כימיים.

2. שמרו על סדר וארגון

קשה לשמור על סדר וארגון בתוך בית שעבר שיפוץ אבל זהו אחד הצעדים הראשונים שכדאי לעשות. הרבה יותר קל לנקות בית מסודר ולשמור על הארגון גם הרבה אחרי שאנשי המקצוע עוזבים.

3. השקיעו במטבח, במקלחת ובחדר השירותים

כל חברת ניקיון יודעת שהחדרים החשובים ביותר הם המטבח, המקלחת וחדרי השירותים. אתם צריכים להקפיד על עיקרון דומה אחרי השיפוץ ולהחזיר את הבית לקדמותו. נקו את המטבח היטב ואל תשכחו לשטוף את המקלחת והשירותים עם אקונומיקה.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ
ניקיון בתים לאחר שיפוץ

4. פנו את הלכלוך

ניקיון לאחר שיפוץ מחייב אתכם לפנות את הלכלוך, שאריות הבטון, הניירות ושאר האמצעים ששימשו את העובדים והקבלן. פנו את הלכלוך לאתרי הטמנה מורשים ואל תסתפקו בפח השכונתי. זכרו כי הפינוי של הלכלוך הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הניקיון. המטרה שלכם צריכה להיות לנקות את הבית ולשמור על סביבה מזמינה ככל האפשר.

5. בצעו את הניקיון לפני האכלוס

הטעות הגדולה ביותר של בעלי בתים היא להמתין עם הניקיון עד שתהליך השיפוץ מסתיים ובני המשפחה חוזרים. למרות שאין טעם לנקות את הבית כל עוד נמשכות העבודות, לא כדאי גם לחכות יותר מדי. חשוב להתחיל את הניקיון לפני האכלוס וכך להגיע למקומות הבלתי נגישים, לבצע ניקיון מאסיבי וגם למנוע הוצאות בלתי רצויות.

6. נצלו את הניקיון כדי לבדוק את השיפוץ

אם אתם כבר מבלים כמה שעות בתוך הבית, נצלו את הניקיון כדי לבדוק את איכות השיפוץ. בדקו היטב האם קבלני השיפוץ עמדו בהתחייבות, עברו בין החדרים וודאו שאין שאריות הדורשות הסרה מקצועית. ערבו את קבלני השיפוץ בדילמות שיש לכם ואל תסכימו להעביר את התשלום עד שתהיו שבעי רצון. כך תוכלו להימנע מניקיון חוזר אחרי ביצוע תיקונים ולחזור לשגרה במהירות וביעילות.

7. הזמינו חברת ניקיון

היתרונות של הזמנת חברת ניקיון הם מקצועיות, זמינות וביצועים. ברוב המקרים עדיף להשקיע על הזמנת חברה מקצועית לצורך ביצוע הניקיון מאשר לבזבז זמן פנוי שיכול להיות מנוצל לצרכים אחרים.