מוצרי ניקוי

חמישה מוצרי הניקוי המובילים שחובה שיהיו בכל בית

אתם בוודאי יודעים שהבית שלכם הוא הרבה מעבר למקום שבו אתם אוכלים וישנים – זה ממש המבצר הפרטי שלכם, וזה המקום שבו אתם צריכים להרגיש בנוח יותר מאשר בכל מקום אחר. לכן, חשוב מאד גם לשמור על הניקיון שלו לאורך זמן. יש להבין שאפילו אם יש לכם עוזרת בית, עדיין חובה שיהיו אצלכם מספר מוצרי ניקוי לצורך ניוקי מהיר של לכלוך שנוצר לפתע, וכדי שתוכלו לתת מענה מלא בכל מצב. הרכבנו עבורכם רשימה מומלצת של חמישה מוצרי ניקוי, שאתם חייבים להחזיק, ושאפשר כמובן למצוא בכל חנות לכלי בית.

מהם חמשת המוצרים?

  • חומר ניקוי כללי – קודם כל, אם אתם מחפשים מוצרי ניקוי שהם חובה, אתם צריכים להתחיל ברכישת תכשירים שמיעודים לניקוי כללי. לרוב, בעזרת התכשירים הללו תוכלו לנקות חלק גדול מאד מהמשטחים בבית שלכם. לרוב הם יכולים להתאים לניקוי אזור הכיריים, ניקוי המזנון שלכם, ניקוי כמה מהמכשירים בבית, ניקוי ספריות, ניקוי ארונות, ועוד משטחים רבים.
  • ניקוי כלים – מדובר על מוצרי ניקוי שאתם צריכים שיהיו תמיד בהישג יד. יש לזכור שגם אם יש לכם מדיח כלים, הרי שמעת לעת תרצו לשטוף את הכלים בכיור שלכם. לא פעם צריך לשטוף כוס או צלחת שיהיו זמינות, ובוודאי אם אין לכם מדיח כלים מתפקד.
  • ניקוי רצפות – מדובר על חומר ייעודי לניקוי הרצפה בבית שלכם. שימו לב שאם אתם רוכשים נוזל שכזה, הוא צריך להתאים לסוג המרצפות שיש לכם. כיום, לא לכולם יש בהכרח את מרצפות הגרניט-פורצלן המוכרות. יש אנשים עם ריצוף של בטון אפוקסי, יש כאלה שיש להם ריצוף עם פרקט, וכיו"ב. לכן חשוב לראות על כל חומר את התאמתו למשטח.
  • ניקוי אסלות – האסלות הן מוקש של ניקיון בבית, וחשוב מאד לשמור עליהן נקיות ומטוהרות, בכדי שלא יצטברו שם זיהומים וחיידקים שיעברו בין בני הבית. יש מספר חומרי ניקוי לאסלות  בין אם בצורת נוזלים ששופכים, או דרך כלים מיוחדים להתקנה על האסלה שיפעלו בכל שטיפה, וכן שימוש בטבליות מיוחדות.
  • מטליות – רצוי שיהיו מטליות מתאימות לניקוי המשטחים השונים בבית, בדגש על אזור המטבח, ומטליות לניקוי ספריות, ארונות וכו'.

וכך שומרים על בית נקי

כל החומרים שצוינו כאן הם חומרים בסיסיים מאד. אלו מוצרים במחירים נוחים מאד, שאשר למצוא בכל חנות – ולכן יש להצטייד בהם כבר מעכשיו!